Kontakt

Kontakt

W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z UDOSTĘPNIANIEM ARCHIWALNYCH MATERIAŁÓW FILMOWYCH Z ZASOBÓW FILMOTEKI NARODOWEJ, W TYM MATERIAŁÓW PREZENTOWANYCH NA STRONIE REPOZYTORIUM CYFROWEGO, PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLU. Więcej informacji znajduje się w zakładce Udostępnianie

 

Filmoteka Narodowa

telefon: + 48 22 845 50 74

faks: + 48 22 646 53 73

e-mail: filmoteka@fn.org.pl

kontakty do działów Filmoteki Narodowej 

 

Repozytorium Cyfrowe Filmoteki Narodowej

telefon: + 48 22 841 25 04

faks: + 48 22 840 80 96

e-mail: repozytoriumcyfrowe@fn.org.pl

 

Adres do korespondencji

Filmoteka Narodowa

Repozytorium Cyfrowe

ul. Puławska 61

00-975 Warszawa

 

Zespół Repozytorium Cyfrowego

Elżbieta Wysocka

kierowniczka projektu

ewysocka@fn.org.pl

 

Katarzyna Mikstal

główna specjalistka ds. kontroli jakości rekonstrukcji cyfrowej

kmikstal@fn.org.pl

 

Katarzyna Koła-Bielawska

redaktorka serwisu internetowego

*urlop

kkola@fn.org.pl

Katarzyna Wajda

redaktorka serwisu intermetowego

*zastępstwo

kwajda@fn.org.pl

 

Karolina Brzozowska

redaktorka treści multimedialnych, specjalistka ds. edukacji medialnej 

kbrzozowska@fn.org.pl

 

Joanna Kaliszewska

redaktorka treści multimedialnych, specjalistka ds. metadanych

jkaliszewska@fn.org.pl

 

Krzysztof Jaworowski

archiwista

kjaworowski@fn.org.pl

 

Łukasz Lang

administrator, specjalista ds. IT

llang@fn.org.pl

 

Artur Pyra

specjalista ds. administrowania Centralnym Katalogiem Filmoteki Narodowej

apyra@fn.org.pl

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.

Źródło: zdjęcie panoramiczne: fotos do filmu „Młodość Chopina", reż. A. Ford, 1951. Więcej fotosów na: FOTOTEKA